Sz

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach językowych dla dzieci młodzieży i dorosłych.

Organizujemy kursy angielskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego i hiszpańskiego zarówno w zakresie języka ogólnego jak i specjalistycznego.

Poziom zaawansowania każdego ze słuchaczy jest ustalany na podstawie specjalnie zaprojektowanych testów językowych oraz rozmowy z lektorem.

Nasze kursy to twój sukces !

Przebieg kursów kontrolowany jest przez naszego metodyka. Czuwa on też nad doborem odpowiednich podręczników renomowanych wydawnictw, pomocy audiowizualnych oraz licznych materiałów uzupełniających poszerzających wiedzę w wybranej dziedzinie, które czynią nasze kursy interesującymi i atrakcyjnymi dla uczestników.

Po zakończeniu szkolenia każdy uczeń, który pozytywnie zaliczył egzamin końcowy otrzymuje certyfikat potwierdzając postępy w nauce.

Oferujemy kursy:

- dla dzieci

- dla młodzieży i dorosłych

- ogólnojęzykowe

- egzaminacyjne (matura, FCE, CAE)

- Business English

- zajęcia indywidualne

- szkolenia językowe dla firm Radzymin i okolice

 

 

Kursy Business English prowadzą lektorzy z uprawnieniami egzaminatorów LCCI (Londyńskiej Izby Handlu i Przemysłu)

24

LATA Na RYNKU

15

LAT W  RADZYMINIE

7

SAL LEKCYJNYCH

5

JĘZYKÓW

Dlaczego warto do nas dołączyć?

 

- Jesteśmy szkołą z ponad 20-letnim doświadczeniem w nauczaniu=

 

- Dlatego wiemy jak uczyć skutecznie. Świadczą o tym osiągnięcia naszych słuchaczy na egzaminach maturalnych, FCE i CA.

 

- Nasi wykładowcy posiadają wykształcenie kierunkowe i pedagogiczne, uczą z pasją i zaangażowaniem. Wielu z nich uczyło przez lata w najbardziej renomowanych szkołach językowych takich jak English First, EMPiK, Lingwista, Lingua Nova, Archibald.

 

- Zero ryzyka!
Dajemy gwarancję całkowitego zwrotu wpłaconych pieniędzy po pierwszych zajęciach jeśli z jakiegoś względu nie byliby Państwo całkowicie usatysfakcjonowani

 

- Najwyższy poziom zajęć Business English.
Zajęcia z języka businessowego i szkolenia dla firm prowadzone są przez lektorów posiadających uprawnienia egzaminatorów LCCI (Londyńskiej Izby Handlu i Przemysłu).

 

- Uczymy efektywnie.
Kursy standardowe obejmują aż 120 godzin lekcyjnych w roku szkolnym, co pozwala na pełną realizacje materiału przewidzianego na dany poziom nauczania.

 

- Potrzeby słuchacza są najważniejsze.
W każdej chwili mogą się Państwo z nami podzielić uwagami na temat zajęć. Jeśli zajdzie taka potrzeba, słuchacz może w ciągu roku szkolnego zmienić grupę lub przejść na system zajęć indywidualnych.

 

- Metoda komunikacyjna.
Znajomość języka obcego to przede wszystkim zdolność porozumiewania się. Dlatego kładziemy nacisk na mówienie, nie zaniedbując przy tym pozostałych umiejętności językowych; słuchania, czytania i pisania.

 

-Szczegółowa ocena postępów w nauce.
Po każdym semestrze otrzymują Państwo dokładną ocenę poszczególnych umiejętności językowych, a na koniec roku szkolnego również certyfikat ukończenia kursu.