O nas

SAL LEKCYJNYCH

JĘZYKÓW

O nas

Specjalizujemy się w prowadzeniu kursów językowych zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm.

Oddajemy do Państwa dyspozycji atrakcyjne, kolorowe i nowocześnie wyposażone sale. Klasy wyposażone w sprzęt audiowizualny oraz komputery, pozwalają w pełni wykorzystać wszelkie dostępne pomoce naukowe, czyniąc przyswajanie wiedzy łatwiejszym i atrakcyjniejszym dla słuchaczy.Wszyscy studenci mogą bezpłatnie korzystać ze szkolnej biblioteczki, która zawiera pozycje odpowiednie dla każdego wieku i poziomu znajomości języka. Każdy z pewnością znajdzie dla siebie coś interesującego, dzieci - pięknie ilustrowane bajki, starsi - opowiadania w łatwych wersjach językowych, a ci najbardziej zaawansowani - powieści w oryginale lub prasę codzienną oraz biznesową i ekonomiczną.

NASI KLIENCI

Sz

STAWIAMY NA JAKOŚĆ

Wśród naszych klientów są lub były m. in.

• Mennnica Metale Szlachetne,

• SORAYA,